Blog

Antalya cam balkon sistemleri

Antalya cam balkon sistemleri, Katlanır cam balkon sistemleri, sürme tip cam balkon sistemleri, vitrin sistemleri, perdeli cam balkon sistemleri gibi ihtiyaca ve uygulama yapılacak alana göre değişmektedir. Bu ürünler firmamızın ana sayfasında ÜRÜNLER  bölümünde detayları ile gösterilmektedir. Winlife Antalya cam balkon, üretici firma olarak Antalya  ili ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

Antalya cam balkon sistemleri
Antalya cam balkon sistemleri

 

 Antalya cam balkon sistemleri

Cam balkon sistemleri konusunda 2000 yılından beri faaliyet gösteren firmamız WİNLİFE Antalya cam balkon sistemleri, her şekilde ve yapıda  cam balkon sistemleri konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Katlanır model cam balkon sistemlerinde GOLD seri ürünümüz ile kalın profil yapısı paslanmaz alttan ve üstten taşımalı rulmanlı sistem sayesinde kolay kullanılan ve sağlam cam balkonlar üretmekteyiz. Gold sistemde kullanılan damlalık ve su tahliye kanalı sayesinde, yalıtım ve su almazlık konusunda emsal ürünlerden daha üstündür.

Antalya da katlanır cam balkon ürünü konusunda, yağışlı ve fırtınalı iklimi ile ayrıca çok nemli bir bölge olması dolayısı ile kullanılacak malzemenin kalitesi ve paslanmaz oluşu çok önemli bir etkendir. Nemli bölgelerde teker ve rulman yapısı çok çabuk deforme ve paslanma yapmakta ve buna bağlı olarak cam balkon sistemi çalışma konusunda sıkıntılar yaratmaktadır. Firmamız zamanla yapılan arge ve müşteri deneyimlerini bir araya getirerek sorunsuz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri üretmek için çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda Gold sistem ürün geliştirilmiş ve Türkiye genelinde pazarda iyi bir yer edinmiştir. En çok satılan ve tercih edilen katlanır cam balkon ürünü olma başarısını gösteren GOLD sistem. Katlanır model firmamız tarafından da 2 yıldır kullanılan ve en çok satılan model olmuştur.

Gold seri cam balkon modelinde alternatif aksesuar seçenekleri bulunmaktadır. Özel ve dayanıklı Plastik Aksesuarlardan oluşan bu modelde, istenirse tamamen alüminyum aksesuarlarda kullanılabilmektedir. Kilit boynuz kapak ve benzeri aksesuar grubunu tamamen özel kalıplarda hazırlamış alüminyum malzemeler kullanarak imal etmek mümkündür.

Ayrıca Cam aralarında kullanılan plastik fitillerin yerine yine alüminyumdan profil olarak imal edilmiş cam arası fitiller kullanılabilmektedir. Bu fitiller eski plastik fitillere göre çok daha dayanıklı çürüme yapmayan. Bir daha değiştirilme gereği olmayan fitiller olarak uygulanmaktadır.